AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Oddych po sezóně

03.09.2019

Oddych po sezóně

Oddych po sezóně potřebujeme nejen my lidé, ale i zvířata. Koně se zaměřením do vysokého sportu, vytrvalostních disciplín, ale i koně v tréninku. Nesmíme však opomenout koně starší. Ti mají svá nejlepší léta za sebou, odpracováno mnoho hodin a někteří mají na svých kontech nespočet trofejí. I jim můžeme ulevit od bolavých kloubů a odezvách po starých zraněních.

Starejme se o ně stejně dobře jako o sebe, oni nám to vrací svou věrností, vytrvalostí, tolerancí a snahou plnit naše sny.

 

FAUNA LECITOL N je neutrální masážní olej s možností vytvořit si přípravek dle individuálních či terapeutických potřeb, a to pomocí éterických olejů. Jeho úkolem je být vynikajícím masážním médiem a fyziologickým nosičem účinných látek. Doporučujeme použít při rekonvalescenci po úrazech pohybového aparátu nebo po sportovních výkonech u koní i psů.

 

FAUNA THERMOL je výborný pomocník při bolestech svalů, kloubů i šlach po úrazech. Hlavní složky jsou prokrvující éterické oleje z rozmarýnu, černého pepře a chilli, které jsou schopny proniknout do hlubších vrstev pokožky. Po nanesení se dostaví pocit tepla a zarudnutí pokožky, což je žádoucí jev. Lokální zahřátí způsobuje útlum až úplné vymizení bolesti. Je využíván např. při Dornově metodě.

Naopak chladivá lecitinová emulze REGENCOOL je vhodná po fyzické aktivitě.  Díky masáži dochází k odplavení produktů metabolismu, což má za následek relaxační efekt pro svaly, šlachy a klouby. Vzhledem k přítomnosti eugenolu omezujícímu bolest není vhodné používat před výkonem.

PŘÍPRAVKY JSOU VHODNÉ I PRO PSY.

 

Kateřina Glozová