AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro exotická zvířata

EXOTICKÁ ZVÍŘATA

Mycí olej je určen k mytí-koupání zvířete. Olej smícháte s teplou vodou a emulzi následně aplikujete na mokrou pokožku. Provedete mírnou masáž a prostředek poté opláchnete vodou.

HY-Neutral je přípravek tvořený rostlinnými oleji a emulgátorem, neobsahuje éterické oleje. Tento mycí olej lze použít v neutrální podobě, nebo je možné do něho éterické oleje přidat.


I zvířata mají různá poranění, v kterých se mnohdy objeví bakterie, plísně.

Mycos Balzam je balzám určený na ošetření pokožky při podezření na výskyt plísní a kvasinek. Lze ho použít i na slabou kůži terarijních zvířat.


Vhodné doplňky při péči o zdraví

ImunoFauna je přípravek určený pro vnitřní použití, posiluje autoimunitní systém, podáváme při nemoci, rekonvalescenci, při zranění, při kožních problémech, ale i jako prevenci.


Voňavá domácnost pro všechny

Aroma Sanitol je aromatický mycí prostředek, ideální pro celoplošné mytí prostoru. Upoutá příjemnou vůní pomeranče a tymiánu, která jde ruku v ruce s dezinfekčními účinky těchto silic, podporujícími imunitní systém. Chrání před roztoči, parazity.


Fauna Desinf dezinfekční prostředek proti parazitům, plísním, bakteriím a virům. Vhodný k ošetření pelíšků, koberců, terárií, klecí, voliér i hraček.