AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro kočky doporučujeme

Kočka domácí

14.07.2020

Kočka domácí byla vždy průvodcem člověka, sloužila převážně k lovení hlodavců. Už ve starém Egyptě uznávali kočku jako božstvo a věřili, že je ochrání před zlem. Dokáže vyvinout velkou rychlost, potichu se plížit, zatnout drápy a zuby.

přečíst článek

Kočka a pitný režim

23.06.2020

Jak přimět kočku, aby dostatečně pila? Kočky, které se pohybují venku, se klidně napijí z louže a jiných vodních zdrojů. Zato kočky žijící pouze v našich domovech musí mít kontrolovatelný a dostatečný přísun tekutin.

přečíst článek

TOULAVÉ KOČKY

03.12.2019

Máte domeček na vesnici, náročnou práci, rodinu, spousty starostí a jednoho dne k vám přijde toulavá kočka. Nebo dvě. Co s tím? Můžete to neřešit v domnění, že se jen mihla a zase se vrátí tam, odkud přišla.

přečíst článek

Urinstop

26.11.2019

Je 7:00. Otevíráte oči, cítíte se krásně. Nebe je blankytně modré, slunce začíná příjemně vyhřívat vaši oblíbenou verandu. Připravíte si fit snídani, protože žijete zdravě, kávičku a jdete si tam sednout.

přečíst článek

JAK NA ZDRAVÉ ZUBY

08.10.2019

Na počátku kočičího života je dáseň hlaďoučká, růžová a zcela bez zubů. Do 6. týdne života se jim prořeže 26 dočasných zubů. K jejich výměně za zuby stálé dochází v 5. měsíci, což může mít za následek neklid, zvýšenou teplotu a nezvyklé mňoukání.

přečíst článek

DERMATITIDY U KOČEK

30.09.2019

Kožní problémy se u koček vyskytují v hojné míře. Nepříjemné změny na kůži způsobuje reakce na okolní prostředí, kvalitu krmiva, parazity i kvasinkové a bakteriální infekce.

přečíst článek

Můj zamilovaný kocour

22.07.2019

Před dvěma lety jsem dostala od kolegů dárek v podobě půlročního vykastrovaného kocourka z depositu. Šok to byl opravdu velký, ale co, byl to krásný krémový kocourek s vystrašenýma očima.

přečíst článek

Domov se zvířaty

18.06.2019

Jste rodina zvířecích milovníků? Máte svoje chlupáče doma i na zahradě? Nezapomeňte na hygienu!

přečíst článek

Help! Help! HELP BALZAM na HOT SPOT u kocoura!

05.02.2019

Z aromafauňáckého kotěte Paragána, kterého jsem vypiplala od malého nechtěného kotěte (vše jste sdíleli se mnou v minulých článcích), je už dospělý vesnický kocour.

přečíst článek

Šanta kočičí bylinka nejen pro kočky

06.11.2018

Šanta kočičí (latinsky Nepeta cataria) není úplně neznámá bylinka. Víte však, že kromě působení na chování koček má i řadu dalších zajímavých vlastností?

přečíst článek