AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

VÍTÁME JARO

03.05.2019

VÍTÁME JARO

Jaro 1. strana

Nejkrásnější období roku. Kam se podíváte, tam to kvete. S každým nádechem vám projede tělem směs příjemných, různorodých vůní.  Jste přehlceni pozitivní energií, kterou s radostí posíláte dál. Lidé se usmívají, ptáci zpívají, psi, kočky a koně radostně pobíhají po zelené trávě.

 

 

Jaro 2. strana

Kam se podíváte, tam to kvete. Cítíte ve vzduchu mnoho se mísících vůní a víte, že kapesník, oční kapky a zyrtec budou neodmyslitelnou součástí vašich životů. I přes tyto nepříjemnosti máte dobrou náladu, uklízíte zimní kabáty, ven vyrážíte v tričku. Máte pejska a koně, co milují lesní procházky stejně jako vy.  Jste v lese, zapomínáte na trable všedních dnů, užíváte si krásné počasí. Ucítíte šimrání. Klíště! Podíváte se na svého psa a vidíte mnoho klíšťat. Zatím, co zběsile sundáváte klíšťata a uklidňujete ohánějícího se koně, komár na vaši ruce právě obědvá. V tomto okamžiku jarní nadšení upadá na bod mrazu.

 

Po návratu domů usedáte k počítači, a sháníte nejúčinnější repelenty na trhu.

 

 

  1.  má přesně to, co jste potřebovali a ještě si můžete vybrat z více možností, více vůní.

Pro vašeho psa, kočku i koně těšící se na jarní koupel nabízí mycí olej HY-INSI, šetrný k pokožce a chlupu zvířete. Pro lidi příjemná vůně tymiánu, hřebíčku a bazalky odpuzuje vlezlá klíšťata, komáry a blechy. Pro podporu repelentních účinků je vhodné před procházkou použít INSI SPRAY. Nastříká se na srst zvířete, můžete použít i na oblečení a postroj.

 

 

FAUNA SPOT nakapete na srst a pokožku, je možné i na obojek. Díky základu z jojobového oleje se éterické oleje lépe fixují na srst a dochází k jejich pomalému uvolňování. Účinnost přípravku je zhruba 3 týdny.

REPELIN nakapete na srst a pokožku zvířete, je možné i na obojek.Zemitá vůně vetiveru, hřebíčku, pelargonie, s bylinnou vůní tymiánu, rozmarýnu, odlehčená ravensárou a citronovým eukalyptem.

TROPFINOL nakapete na srst a pokožku zvířete, je možné i na obojek.  Bylinná vůně bazalky, tymiánu, rozmarýnu odlehčená elemi, citronelou a svěží mátou.

GELSINEX nakapete na srst a pokožku zvířete, je možné i na obojek.  Lehká sladká růžová palma, s teplou skořicí, badyánem a hřebíčkem, odlehčená svěžestí kajeputu a ravensáry s hořkým podtónem citronely.

 

 

Zabijte 3 mouchy jednou ranou bez žádných vedlejších účinků.

Nenechte se odradit nepříjemným hmyzem. Odraďte hmyz příjemnou vůní. J