AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - koně

PŘÍBĚH DAVIDA

22.07.2021

David-M je valach českého teplokrevníka, narozený v červnu 2000. Za svůj život absolvoval několik parkurových soutěží a dnes si již užívá zaslouženého odpočinku.

přečíst článek

„MÁM KONĚ Z KONĚ“

02.06.2020

Když líná pes, je to síla. Když líná kůň, máte z toho duchnu. Nekonečné čištění, chlupy až pod tričkem, o obličeji, když zafouká vítr, nemluvě.

přečíst článek

HELP BALZAM

11.11.2019

Dobrý den, reaguji na pořízený HELP BALZAM pro svého valacha, který tráví celé dny v přítomnosti dalších pěti koní.

přečíst článek

WILD HORSE

29.10.2019

Ahoj, mám doma koně. „Divokého“ koně, nezmara, milovníka rychlosti a dlouhých tras. Jízdárenské práci příliš neholduje, ale když už na ni dojde, obětavě zaklapne hlavu a šlape jak hodiny, neboť ví, že jen v takovém případě bude mít zase na dlouho klid.

přečíst článek

CESTA K AROMAFAUNĚ

24.06.2019

Hniloba kopyt. To je problém, který u svého koně řeším každou chvíli. Jakmile zaprší a voda se drží déle než 3-4 dny je vymalováno. Naopak v létě kopyta suchá, popraskaná a citlivá.

přečíst článek

Moje zkušenosti s aromafaunou

27.05.2019

Dlouhých a krásných deset let vlastním 12-ti letého valacha, křížence appaloossa X pony. Tato kombinace americké vytrvalosti a poníkovské tvrdohlavosti je někdy k neuvěření.

přečíst článek

Kůň a aromaterapie

09.05.2018

Už od mala jsem milovnice koní. V lednu 2017 jsem si koupila koníka, na kterém jsem dva roky jezdila. Je to anglický plnokrevník a jmenuje se Tajnaron.

přečíst článek

Lidé a zvířata – antibiotika nebo bylinky?

18.01.2016

Pracuji s Aromaterapií Karel Hadek 21 let jako kosmetička. Je mi 51 let a myslím, že jsem toho v životě viděla a slyšela dost. Líbí se mi, jak se v poslední době začíná kritizovat chemie v potravinách a jejich kvalita, totéž by mělo být i v kosmetice, potravinových doplňcích, a také zdravotnictví a veterinární péči!

přečíst článek

Svrab v koňských rousech

05.01.2016

Asi pře šesti měsíci jsem objevila u našeho koně Faraona, Irského coba, v rousech svrab. Ihned byla zahájena léčba odčervením a antibiotiky. Ovšem účinek to nemělo zase až tak ,,účinný“.

přečíst článek