AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

ZUBNÍ KÁMEN

19.08.2019

Balíte stany, karimatky, oblečení, sedáte do auta, úsměv od ucha k uchu. Váš pes se těší stejně jako vy, přesto se najde háček.

přečíst článek

HEDVÁBNĚ HEBKÁ

13.08.2019

Lesklá, když se rozvlní, nemůžete z ní spustit oči. Barvy jsou jasné, pestré a vůni bylinek cítíte na dálku. I taková může být srst Vašeho psa s mycími oleji a tonikem na srst od Aromafauny.

přečíst článek

Když se fena hárá

05.08.2019

Pokud máme fenku v bytě, je toto období nepříjemné pro všechny.

přečíst článek

ŽIVOT SE PSEM

29.07.2019

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Jejich lásku a oddanost nám dokazují každý den. Oni nás milují bezprostřední láskou, stejně jako malé děti. Neznají nenávist.

přečíst článek

BĚH SE PSEM

04.07.2019

Jak začít a na co si dát pozor?

přečíst článek

JAK NA ČISTÉ UŠI?

24.06.2019

Nejen my lidé si zakládáme na čistotě našich uší. Předcházíme tím zánětům a podobným nepříjemnostem. Ani uši našich zvířat by nám neměly být lhostejné. Zrovna ty psí. Důležitý orgán plný záhybů a oblouků.

přečíst článek

Vycházky se psem

03.06.2019

Rádi se procházíte přírodou se svým čtyřnohým kamarádem a on Vám domů nosí nechtěné členy domácností – klíšťata a blechy, anebo ho otravuje hmyz?

přečíst článek

Sluníčko pomáhá, ale…

13.05.2019

Sluníčko je pro nás i zvířata velmi užitečné – jeho záření např. umí přirozeně likvidovat některé škodlivé mikroorganismy. Při plísňových onemocněních kůže je žádoucí, aby byla kůže vystavována slunci, neboť podporuje uzdravení.

přečíst článek

Vybrané přípravky pro boj s blechami a klíšťaty

05.02.2019

Jako každý rok bude i ten letošní bohatý na klíšťata, blechy a jiné vnější parazity, kteří dokáží pořádně znepříjemnit život našim mazlíčkům i nám. Připravili jsme pro vás seznam přípravků AROMAFAUNY, které vám mohou při pravidelném používání pomoci v boji proti vnějším parazitům.

přečíst článek

Nezvaný host tasemnice

05.02.2019

Moji dnes už sedmiměsíční fenku československého vlčáka Jasmine (domácky Mína) začal ve třech měsících trápit přetrvávající průjem. Do té doby to bylo štěně, které musí prozkoumat každý koutek zahrady, očuchat a ochutnat, co se dá. Jenže „střevní situace“ Jasmine byla po pár dnech tak vážná, že se z jankovitého štěněte stal ostře sledovaný vězeň. Nesměla do psí školky, kde se předtím krásně socializovala s ostatními štěňaty.

přečíst článek