AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro psy doporučujeme

FELLEOL

05.09.2018

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s FELLEOLEM. Mám čtyřletého landseera Karla, se kterým se věnujeme výcviku vodní záchranařiny, a proto je často ve vodě. To byl dříve velký problém vzhledem k jeho dlouhé a husté srsti.

přečíst článek

Demodex, nepříjemný společník při chovu psů

09.11.2017

Chovatelům pejsků tento latinský název není určitě neznámý. Demodex canis neboli trudník psí je roztoč (stejně jako třeba klíšťata), který je často součástí kožní mikroflóry, žije v chlupových váčcích nebo i v mazových žlázách. Jedná se o velmi malého parazita. Onemocnění je známé i pod názvem rudá prašivina.

přečíst článek

Péče o zuby našich zvířecích miláčků

20.04.2017

Každý z vás si určitě každý den čistí zuby-a většinou ne jen jednou. Je to samozřejmá součást naší ranní a večerní hygieny a ani se nad tím nepozastavujeme. Pro koho z majitelů psa je ale stejnou samozřejmostí i péče o zuby vašeho domácího mazlíčka?

přečíst článek

PAPENDO

14.01.2016

Před několika měsíci, vlastně již roky, rozšířila řadu AROMAFAUNA směs éterických olejů ENDOPARAZIN. Když jsem zasílala do tiskárny požadavek na 5000 ks etiket, na mysl mi přišla otázka: „Jak dlouho bude trvat, než se vypotřebují…?“ Za tuto myšlenku jsem se již mnohokrát zastyděla…

přečíst článek

Blechy... věčné téma...

14.01.2016

Mezi nejčastější dotazy patří, zda máme nějaký přípravek na blechy. Mycí olej na srst HY FLEA je vděčným pomocníkem.

přečíst článek

Anální žlázy

02.01.2016

Mezi časté dotazy od milovníků zvířat patří dotaz: „Máte něco na ošetřování análních žláz? Náš pes má zánět, veterinář nám je vymačká, ale chodíme na čištění čím dál častěji a je nám doporučena operace. Moje odpověď zní ano.

přečíst článek

Opravdu to funguje: Mycí olej proti blechám

01.01.2016

Úžasné účinky mycích olejů jsou již známé, neodmašťují pokožku ani srst, a ta je díky tomu přirozeně lesklá. V oleji je i jednoduché koupání, následně rychlé fénování a příjemné česání, to my, kdo mycí oleje používáme, již známe.

přečíst článek