AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

„Aroma šampion“ ARTICO DANETTA GODDESS

14.01.2016

„Aroma šampion“ ARTICO DANETTA GODDESS

Chtěla bych pozdravit příznivce a uživatele veterinární kosmetiky Aromafauna. A také moc poděkovat lidičkám, kteří Artíka sledují a fandí jeho úspěchům na výstavách.

 

 

Kdo nás zná, ví, že je koupaný v mycích olejích Aromafauny a tuto kosmetiku také prezentuje na výstavách. Již jsem psala, že nám bylo vytýkáno, že s touto kosmetikou nemůžeme vyhrávat. Od první výstavy dokazujeme, že to možné je. Prošli jsme všemi výstavními třídami, od štěňat, dorostu, přes třídu otevřenou, až jsme se dostali do třídy šampionů. V této třídě je opravdu velká konkurence. Znovu se setkávám s názorem, že už bych měla začít používat „výstavní " kosmetiku, protože už jsme ve třídě vítězů. Věřte, že měnit nebudu. Srst se Artíkovi necuchá, je přirozeně lesklá, nevysušená, lehce a jednoduše se upravuje. Nepotřebuji šampony, kondicionéry, rozčesávače, antistaty, vybělovače a mnoho dalších.

 

Nám stačí 20 ml mycího oleje HY-FLEA a lžička FELL BALZAM. Vykoupu v mycím oleji a po opláchnutí naliji do srsti naředěný Fell balzám. Jak jednoduché!!!

 

S Artíkem denně chodíme na procházku, běhá po zahradě. V zimě a za deštivého počasí nosí kombinézu. Náročnější je pro nás suché a prašné období, kdy cesty opravdu „úžasně“ zameteme.

 

 

Díky této kosmetice můžu Artíka koupat, kdyje potřeba. Pravidelně koupeme každý týden.

 

S kosmetikou AROMAFAUNY Artík dosáhl titulu " Český junior šampion“, „Český šampion“, „Slovenský šampion krásy“, „Klubový šampion“ a nyní nám chybí poslední vítězství k dosažení titulu

 

„Slovenský grand šampion krásy“. Díky za ni!

 

Daniela Čermáková