AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Artico Danetta Goddess – Český junior šampion a Klubový junior šampion

13.01.2016

Artico Danetta Goddess – Český junior šampion a Klubový junior šampion

Artík – moje „aroma dítě“ – dospěl a ve svých 13. měsících získal titul Český junior šampion a Klubový junior šampion!!!

 

Pochlubit se také může umístěním 2× BIS PUPPY – 1. místo 4× BIS DOROST – 1. místo a 2× BIS DOROST – 3. místo. Já přidám ještě jeden titul a to „AROMA šampion“!!!

 

Vím, co kosmetika AromaFauna umí a že je jedinou správnou kosmetikou pro zvířátka. Přiznám se, že mi bylo vytýkáno, že to není kosmetika pro výstavy. A tak doufám, že s Artíkem dokazujeme, že je to kosmetika i na výstavy. Artík je koupán v mycím oleji, nic víc nepotřebujeme. Doba koupání a úpravy je krátká. Vykoupeme, opláchneme a fénujeme. Srst je přirozeně lesklá, neelektrizuje, barva srsti je výrazná a v posudcích od rozhodčích máme – vynikající kvalita srsti.

 

 

Hodně lidí jeho srst obdivuje a ptá se na kosmetiku. A tak, když mluvím o „aromce“, kosmetice AromaFauny, především vysvětluji, že je potřeba změnit myšlení a náhled na kosmetiku všeobecně. Pokud totiž koupeme v chemické kosmetice (v tenzidech), srst vysušujeme, a ta se potom cuchá, dreduje, láme, vypadá jako chemlon. Nemluvě o tom, že takovýto výstavní pejsek se nedostane ven na pravidelné procházky, neboť srst se musí „šetřit“ a kdo by to rozčesával. Proto i mnoho vystavovatelů stále hledá tu NEJ ..kosmetiku, ten zázrak, po kterém se srst nebude cuchat. Prodejci kosmetiky tedy mají lehkou práci, neboť nafotit zadredovaného pejska před koupáním v té „nové – zázračné“ kosmetice a potom po koupání... zázrak. No, není divu, že ostatní koupí a musí vyzkoušet. Ale ruku na srdce, na pejska, zase dávají pěnivý šampon s tenzidy, rozčesávače, kondicionéry, a tudíž stále srst jen vysušují. A nemluvě o hodinách práce při rozčesávaní. A také nemluvě i o tom, že mnoho jedinců má citlivou kůži, a tudíž se i neustále drbou. Po čase hledají další zázračnou kosmetiku. Proto také mnoho začínajících vystavovatelů péči o srst nezvládne a s výstavami končí. Jde to pořád dokola. I já jsem stále zkoušela a hledala. Jsem ráda, že už nemusím. Kdo tedy pochopí, že koupání v tenzidech vysušuje srst, a ta se proto cuchá a pejsek se drbe, pochopí, i výhody koupání v mycích olejích AromaFauny. Fotky Artíka před koupáním a po něm, by byly stejné, neboť do zadredovaného stavu se nedostane díky mycím olejům.

 

 

Díky této kosmetice můžeme s Artíčkem, i v dlouhé srsti, chodit na procházky, jezdit na výlety, denně běhat po zahradě. V tomto zimním období ho každý den strojím do kombinézy, aby neměl srst mokrou a špinavou, a také abychom ji neničili na zmrzlém sněhu. Přesto nemá srst zadredovanou a zacuchanou. Výstavy jsou pro nás výlety a ne stresy z koupání, rozčesávání a následné údržby srsti.

 

 

Dííky za aromku!!!      

Daniela Čermáková / www.danetta.cz