AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Poděkování... za rady.

13.01.2016

Poděkování... za rady.

Dobrý den, paní Michaelo! Chci vám poděkovat za Vaše rady. Jsem z Ruska, v listopadu jsem se na Vás obrátila o radu ohledně problému s mým psem plemene mini toy-teriér.

 

 

Dovolte mi, abych vám připomněla náš problém. Plíseň v uších. Měsíc léčby léky předepsanými na veterinární klinice vůbec nepomohl. Žádné změny nebo zlepšení jsem nepozorovala. Holá místa na krku, spáncích, uších, tlapkách. Navíc holé místo na krku, to bylo pravděpodobně už od narození. Bellečka ho měla už v době, kdy k nám přišla. Měla holý skoro celý krk, kůže byla jasně viditelná. O tomto holém místě nám říkal veterinář, že by tam správně mělo být, prý je to plemenem, takže jsme nic nedělali. Pak se však lysiny začaly objevovat i na jiných místech, ta na krku začala být ještě výraznější a my jsme znervózněli.

 

 

Na Vaše doporučení jsem si objednala přípravky AromaFauna a s netrpělivostí jsem očekávala balíček. Nicméně, očekávajíce balíček jsme neseděli s rukama v klíně. Já sama používám kosmetiku „Karel Hadek“. Musím říci, že Bellečka miluje všechny aromatické přípravky „Karel Hadek“, když začnu něco používat, sama od sebe k tomu strká čumák, všechno chce očichávat a olizovat. Od dětství má ráda olej na mytí vlasů, který používám. S radostí k němu čuchá a v noci spí s čumáčkem v mých vlasech. Psala jste, že lysiny mohou být kvůli podkožním roztočům, kteří se u těchto psů často vyskytují. Takže jsem na Vaši radu z mých přípravků „Karel Hadek“ namíchala léčebný olej. Do JOJOBOVÉHO OLEJE jsem přidala 4 % směsi CANDIÖL a 1 % esenciálního oleje z PAČULI. Také jsem měla vzorek mycího oleje na srst HY-Insektin, který se nám ještě nepodařilo vyzkoušet, protože Bellečka je drobounká.

 

 

Takže co jsme dělali během čekání na balík? Smíchala jsem trochu oleje HY-INSI s vodou a vatovým tamponem namočeným v tomto roztoku jsem vytírala uši uvnitř i vně a také oblasti lysin. Potom jsem potíralavše směsí JOJOBOVÉHO OLEJE, CANDIÖLU a oleje pačuli. Dělali jsme to ve všední dny 1× denně a o víkendech 2× denně. Zcela neočekávaně se to začalo výrazně zlepšovat, zejména na krku. Vůbec jsem to nečekala, ale vyrostla tam normální hustá srst! A to jen během jednoho měsíce! Začali jsme používat olej na konci listopadu a na konci prosince už měla Bellečka srst. Byla jsem neuvěřitelně překvapená, místa jsem potírala spíše za účelem omezit rozvoj plísní, dokud nám nepřijde balíček s přípravky.

 

 

O měsíc později, na konci prosince, jsme obdrželi balíček s naší objednávkou. Poprvé jsem objednala produkty AromaFauna (pokud nepočítám mycí olej na srst). Velmi se mi zalíbily, a Belečka si je taky zamilovala, pochopila, že tyto prostředky jsou její, stejně jako její hračky nebo oblečení.

 

 

Nejdříve jsme začali brát doplněk výživy IMUNOFAUNA pro zvýšení imunity (1 kapku 2krát denně, pejsek váží 2,8 kg). Nevím, jestli máme plíseň v uších, ale preventivně jsme uši začali vykapávat FAUNA OTIS, 1 kapka 1–2× týdně. Uši jsme ošetřovali speciálním dezinfekčním prostředkem FAUNA DESINF, a pak aplikovali speciální balzám proti plísním MYCOS BALZAM. Lysiny jsme nejdříve ošetřili speciálním Fellbalzámem Antiparazin, do kterého jsem přidala 1 % esenciálního oleje PAČULI, a po opláchnutí jsme aplikovali MYCOS BALZAM.

 

 

Přílohou Vám posílám fotky před a po aplikaci aromaterapeutických přípravků. Na krku má Bellečka nyní nejen srst, ale rozkošnou hřívu, která převyšuje obojek. Srst začala růst také na okrajích vnitřní strany ucha, fotografie jasně ukazují černý obrys. Vnější strana ucha (lysiny), jsou zatím beze změn, ale jsem si jista, že budou brzy v pořádku, jen musím trpělivě používat vaše přípravky.

 

 

Také jsem nám pořídila uklidňující směs éterických olejů FAUNA HAPPY, kapu jednu kapku na vatu a dávám čichat Bellečce, moc se jí to líbí. Chtěla bych také zdůraznit, že směs velmi příjemně voní a ráda ji používámi do aromalampy.

 

 

Děkuji Vám.                                                    

 

Galina,
Jekatěrinburg