AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro ptáky

Aromaterapeutické preparáty vhodné k ošetřování ptáků

 

 

 

Olej pro ošetřování škubajících se opeřenců


Fauna Parrot přípravek je určen pro ošetřování škubajících se opeřenců. Éterické oleje obsažené v přípravku působí proti roztočům a parazitům, kteří mohou být příčinou škubání opeřenců. Účinné složky obsažené v silicích působí i na vnitřní parazity, plísně, viry a bakterie.


Na podporu imunity a ochrany

Papendo Bylinný extrakt pro vnitřní použití je určen k podpoře trávení, napomáhá při napadení parazity, usnadňuje jejich vylučování a celkovou detoxikaci organizmu. Dietetický přípravek.

Endoparazin Obsažené éterické oleje jsou známy svou schopností odpuzovat hmyz a parazity. Většinou se setkáváme s doporučením použití éterických olejů pro jejich repelentní účinky. Endoparazin však díky obsaženým silicím může být vhodným pomocníkem při potížích s vnitřními parazity. Přípravek má charakteristickou česnekovou vůni.


Vhodné doplňky při péči o zdraví

ImunoFauna přípravek je určen pro vnitřní použití, posiluje autoimunitní systém, podáváme při nemoci, rekonvalescenci, při zranění, při kožních problémech, ale i jako prevenci.

 

I zvířata mají různá poranění, v kterých se mnohdy objeví bakterie, plísně.

Mycos Balzam balzám na ošetření pokožky při podezření na výskyt plísní a kvasinek.

 

Voňavá domácnost pro všechny

Aroma Sanitol aromatický mycí prostředek, ideální pro celoplošné mytí prostoru. Upoutá příjemnou vůní pomeranče a tymiánu, která jde ruku v ruce s dezinfekčními účinky těchto silic, podporujícími imunitní systém. Chrání před roztoči, parazity.


Fauna Desinf dezinfekční prostředek proti parazitům, plísním, bakteriím a virům. Vhodný k ošetření pelíšků, koberců, terárií, klecí, voliér i hraček.