AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Pro ptáky

Aromaterapeutické preparáty vhodné k ošetřování ptáků

 

 

 

VYTRHÁVÁNÍ PEŘÍ

Tento nešvar bývá u papoušků velmi těžko řešitelný. AROMAFAUNA opět využila darů přírody a vytvořila přípravek, díky kterému může dojít k úplnému potlačení škubání a k obnově opeření. 

 

 

OCHRANA PŘED VNITŘNÍMI PARAZITY

AromaFauna dokázala využít antiparazitárních účinků různých éterických olejů a tak vyvinula přípravky, které lze použít při potížích s vnitřními parazity.

 

PAPENDO Dietetický veterinární přípravek vhodný k podpoře trávení. Pomáhá při napadení vnitřními parazity, může usnadňovat detoxikaci organismu. Přípravek je vhodným doplňkem pro malá zvířata. Obsažený rýžový olej může pomáhat snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Neemový olej působí jako antibiotikum, antimykotikum. Antiparazitární účinek zajišťují oleje, např. česnekový, tymiánový či jalovcový. Mezi další obsažené oleje patří i šalvějový, hřebíčkový, tújový.

 

 

HOJIVÉ BALZÁMY

Masážní hojivé balzámy se osvědčily především při péči o zvířecí pokožku po operacích, se sklony ke svědění. Jsou vhodné i při výskytu bakterií a plísní či k ošetření análních žláz.

 

 

DEZINFEKČNÍ PŘÍPRAVKY

Klece a voliéry našich opeřených mazlíčků jsou často útočištěm nejrůznějších bakterií a virů. Proto nezapomínejte na dezinfekci těchto prostor.