AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Jak nám pomohla Aromafauna?

04.11.2019

Jak nám pomohla Aromafauna?

Dobrý den, musím vám poděkovat za hezký článek o velkých papoušcích – Ara. Velice mě to potěšilo, protože v dnešní době se setkáváme v obchodech se zvířaty pouze s malými a středními papoušky. Veškeré informace o těchto velkých papoušcích jsou pak k sehnání jen na internetu nebo nejlépe přímo u chovatelů.

Mám doma mládě papouška Ara, kterého jsem si pořídila přímo od chovatele. Vše bylo fajn, až do té doby, kdy jsem se vydala na delší dovolenou. Lorinka, jak se jmenuje můj mazlíček, toto odloučení vůbec nepřijala. Ano, jsme na sobě opravdu závislé, neumím si už ani větší odloučení představit.

Měla jsem tu představu, že když se o ni staráme celá rodina – bude v klidu, ale opak byl pravdou. Poté, co jsem se vrátila z dovolené plná energie, mě čekalo nemilé překvapení – apatický, oškubaný papoušek! Chtělo se mi plakat radostí, že jsem doma a na druhou stranu i úzkostí, co jsem jí to provedla? Okamžitě jsem kontaktovala chovatele, který mi navrhl: Pokud se to nezlepší, dovezte ji, dáme ji mezi ostatní papoušky srovnat. Musím říci, že jsme zkusili všechny možné rady, ale návrat do normálu nebyl 100%.

Kamarádka mě navedla na vaše stránky, kde jsem se dočetla o přípravku FAUNA PARROT. Náhoda byla, že jsem potkala i vaši zákaznici u kadeřnice. Ta mi potvrdila účinek tohoto přípravku, který vyzkoušela na svém papouškovi -  Žako šedý.

Objednala, vyzkoušela … a ono to fakt funguje! Sice to trvalo necelý měsíc, ale bylo vidět, že to mé Lorince pomáhá i po psychické stránce. Podpořila jsem to raději ještě přípravkem IMUNOFAUNA.

 

Proto vám chci touto cestou poděkovat, Jiřina K.