AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Co dělat, když …

10.09.2019

Co dělat, když …

Pokud chováte nějaké to zvířátko a máte pocit, že je více cítit, máme pro vás tuto novinku firmy Aromaterapie Fauna.

Horkou novinkou pro drobné hlodavce je přípravek REMY&ALCHEMY, který likviduje veškeré pachy. Díky spojení lihu s éterickými oleji, přípravek kromě příjemné vůně působí i proti přítomným mikroorganismům. Doporučujeme pravidelně aplikovat do klecí a zvířecích záchodů, kde eliminuje zápach. Někteří z nás mají více vyvinutý čich a cítíme nám nepříjemný pach i v situaci, kdy se běžnému chovateli vůbec nezdá, že by bylo něco cítit. I přesto, že klece hlodavců, zejména potkanů, pravidelně čistí a dezinfikuje. V tomto případě můžete použít nově vytvořený přípravek REMY&ALCHEMY, který potlačí ostatní pachy.

 

Samostatnou kapitolou jsou fretky, kdy u všech převládá otázka: „A smrdí fretky?“ … samozřejmě. Každé zvíře je nějakým způsobem cítit, některé více, některé méně, záleží na čichu každého z nás. Zvláště u fretek bych určitě doporučila dezinfikovat každý den záchod. Klec a ostatní vybavení postačí 1x týdně, u některých se nevyhnete k pravidelnosti 2x týdně.

Králici mají tendenci značit si svůj prostor, dupat a okusovat klec, v tomto případě můžete použít právě přípravek REMY&ALCHEMY. Pomůže i v období puberty, kdy králici více skotačí.

 

Pro celoplošnou dezinfekci doporučujeme 1x týdně AROMA SANITOL, který zanechává příjemnou pomerančovou vůni. ORANGE ACIDOL můžete použít k odstranění vodního kamene z misky nebo napáječky. NUTNÉ pořádně vypláchnout! Pro zvýšení dezinfekce a čištění výbavy klecí použijte 1x týdně určitě i FAUNA DESINF. Tento přípravek ničí parazity a účinkuje proti mikrobům.

 

Šárka Kapuciánová