AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

Help! Help! HELP BALZAM na HOT SPOT u kocoura!

05.02.2019

Z aromafauňáckého kotěte Paragána, kterého jsem vypiplala od malého nechtěného kotěte (vše jste sdíleli se mnou v minulých článcích), je už dospělý vesnický kocour.

přečíst článek

Plazi a „éteráky“ - Jak na to?

05.02.2019

Naši plazí mazlíčci (ať už ještěři, želvy nebo hadi) nám přinášejí radost, ale nesmíme při péči o ně zapomínat na povinnosti týkající se hygieny. Mnoho éterických olejů působí proti bakteriím, a to včetně salmonel a odolných mykobakterií. Proto je náš přípravek FAUNA DESINF skvělým a užitečným pomocníkem i pro chovatele plazů.

přečíst článek

ADVENTNÍ KALENDÁŘ & PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O ŠTĚŇATA A KOŤATA

22.11.2018

Přinese letos Ježíšek nějakého domácího mazlíčka? Pak by měl určitě pamatovat i na přípravky pro péči o tyto malé tvorečky. Veterinární přípravky Aromafauna představují kvalitní a voňavou péči nejen o srst a pokožku koťat či štěňat.

přečíst článek

VYUŽITÍ AROMAFAUNY VE SVĚTĚ PLAZŮ

08.11.2018

Chov plazů a jiných terarijních zvířat se může zdát jednoduchý. Ale i ještěrka či želva může mít potíže s parazity, kožními plísněmi. Může se dokonce i zranit. I v těchto případech lze využít moc přírody v podobě přípravků AromaFauny.

přečíst článek

Šanta kočičí bylinka nejen pro kočky

06.11.2018

Šanta kočičí (latinsky Nepeta cataria) není úplně neznámá bylinka. Víte však, že kromě působení na chování koček má i řadu dalších zajímavých vlastností?

přečíst článek

I morčátku či králíkovi uděláte radost s přípravky AROMAFAUNA

06.11.2018

V mém okolí je úplně normální, že narozeniny či Vánoce neslaví jen dvounozí členové rodiny, dárečky dostávají i čtvernožci. Pejsci a kočky jsou obdarováni nějakou novou hračkou či speciálním pamlskem. Ale co zvířátka menší – morčata, křečci, potkani či králíčci? Když se už blíží Vánoce, neměli bychom zapomínat ani na ně.

přečíst článek

Bezpečnostní symboly a jejich význam.

01.11.2018

Co to vlastně nařízení CLP je? Nařízení (ES) č. 1272/2008 o klasifikaci, označování a balení látek a směsí.

přečíst článek

FAUNA SPOT

05.09.2018

Dobrý den paní doktorko, Tentokrát bych Vám rád napsal o zkušenosti s přípravkem "FAUNA SPOT". Proti klíšťatům jsem vyzkoušel různé veterinární přípravky, ale vždy se u mého chrta vyskytly nějaké nežádoucí příznaky.

přečíst článek

Adepti na asistenční výcvik

19.07.2018

Výcvik asistenčních psů začíná ve věku kolem jednoho roku. Je to proto, že až v tomhle věku je do značné míry ukončen vývoj kostry, a až tehdy je možné posoudit zdravotní stav psa s určitou perspektivou do budoucna.

přečíst článek

Za trochu námahy člověk i pes dostanou něco, o čem dřív neměli ani tušení

19.07.2018

Na procházkách často potkávám lidi, vláčené jejich psy na druhém konci vodítka, lidi běžící za psem kam chce on, nebo naopak lidi táhnoucí svého pejska za sebou jako dřevěnou kačenu.

přečíst článek