AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

SUCHÁ A CITLIVÁ POKOŽKA

19.05.2020

Suchá a citlivá pokožka nemusí nutně znamenat napadení kožními parazity. Může jít o alergickou reakci, nebo pouze o reakci na mrazivé počasí. Vhodným pomocníkem ke zvláčnění pokožky a zároveň ke snadnějšímu rozčesávání srsti je FELL BALZAM NEUTRAL.

přečíst článek

ANTI-IRIX a THYMI SPRAY

19.05.2020

Ano, své zvířecí miláčky milujeme, ale jejich „vůně“ nám úplně vždy nevyhovuje. Málokdo ocení, když je pohovka nebo sedačka v autě díky nim cítit po „mokrém psovi“. V takovém případě sáhněte po novém přípravku THYMI SPRAY.

přečíst článek

DESISTRONG a DESICITRO

12.05.2020

Nové přípravky s antimikrobiálním účinkem šetrné k pokožce rukou. Není lehké se ze všech těch koronavirových zpráv nezbláznit. Ale může to být zároveň období, které lidem dává popud přemýšlet o věcech z jiného úhlu, vytvořit něco nového, přijmout změnu…

přečíst článek

PŘIPRAVTE SE NA SEZÓNU!

28.04.2020

Na sezónu čeho? Přeci velké aktivity klíšťat a otravného hmyzu schovávajících se za roušku příjemných jarních a letních teplot.

přečíst článek

Jak prožít „koronavirové“ období s AROMAFAUNOU?

20.04.2020

Tento článek nebude tak vysoce odborný, jak jste u nás jistě zvyklí. Měl by však sloužit jako rozptýlení v současném, (pro někoho více, pro jiného méně) komplikovaném období.

přečíst článek

VŮNĚ PRO KAŽDÝ DEN

30.03.2020

Znáte to. Začátek jara, ptáci zpívají, vkročíte do lesa a pohltí vás pozitivní energie. Jste uchváceni krásou slunečních paprsků procházejících mezi stromy a život květin je doslova cítit. Každá květina má svou charakteristickou vůni, na každého působí jinak. Neznám však nikoho, kdo by tuto směsici jarních vůní nemiloval.

přečíst článek

Použití přípravků s antiparazitními účinky…

30.03.2020

Když paraziti stále útočí! AROMATERAPIE FAUNA nabízí několik přípravků, které vám mohou pomoci v boji proti parazitům. Jejich aplikace je velice jednoduchá a díky složení éterických olejů i šetrná k nám a zvířatům.

přečíst článek

HYGIENA NA PRVNÍM MÍSTĚ

10.02.2020

Jsou krásní, láskyplní, věrní. Nesmíme však zapomínat, že jsou to stále zvířata. Jejich oblibou je očuchávání, ochutnávání, otírání se a válení.

přečíst článek

Dobrý den,

04.02.2020

Uvedený přípravek používám u svých dvou psů malého plemene (patterdale teriér) o hmotnosti do 10 kg. Oba psy jsem až doposud odčervoval čtyřikrát ročně běžně dostupnými veterinárními tabletami.

přečíst článek

Chlamydie – co je zač?

04.02.2020

Jedná se o malé bakterie s neobvyklým vývojovým cyklem –žijí totiž uvnitř buněk, jako třeba viry. Některé druhy napadají zejména člověka, jiné jsou spíše zvířecí. K léčbě je třeba často dlouhodobá aplikace antibiotik (tetracykliny, makrolidová ATB, fluorované chinolony).

přečíst článek