AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

Ježíšek přinesl štěňátko nebo koťátko…

06.02.2018

Možná, že i pod Vaším vánočním stromečkem se objevil mňoukající nebo štěkající dáreček. A i když se Vaše děti dušovaly, že se o štěňátko nebo koťátko budou starat, úplně bych na to nespoléhala… Práce bude určitě dost pro všechny členy rodiny.

přečíst článek

Včela životodárná

06.02.2018

Mnozí vnímají včelu medonosnou jako obtížný hmyz, který je svým bzučením vyrušuje při popíjení nedělní kávy na zahrádkách restaurací stejně jako vosy. Přitom na jejich drobném tělíčku leží obrovské břímě.

přečíst článek

Silice ve veterinární péči-review

21.12.2017

Silice (v anglicky psané literatuře „essential oils“) obsahují různorodé sloučeniny s širokým spektrem účinků. Proto jsou objektem výzkumu, neboť stoupá zájem o nesyntetické a ekologicky snadno odbouratelné přípravky.

přečíst článek

Ušní olej – nejen prevence potíží s ušima

07.12.2017

Potíže s ušima umí psy i kočky pěkně potrápit. Některá psí plemena s převislýma ušima jsou díky jejich anatomické stavbě k těmto problémům vyloženě předurčena.

přečíst článek

Zubní olej pro zdravé zuby našich domácích mazlíčků

07.12.2017

Dutinou ústní prochází spoustu mikroorganismů-bakterií, virů, parazitů i plísní.

přečíst článek

Jak na hot spoty? … s FAUNA DESINF!

07.12.2017

Hot spot neboli pyotraumatická dermatitida je rychle se rozvíjející bakteriální zánět kůže, který dokáže pořádně potrápit psy, ale i kočky.

přečíst článek

SILVESTR, OSLAVY A PSI

09.11.2017

Silvestr – pro člověka znamená mnohé, rozloučení se se starým rokem, přivítání roku nového, oslavy, alkohol, párty, zábavu. Naši čtyřnozí miláčci ale trpí.

přečíst článek

Kozy sem, červy ven – první zkušenosti s ENDOPARAZINEM

09.11.2017

Hola, hola, zima volá, je dobré nemít zvířata pohublá a holá. Pokud chováte nějaká hospodářská zvířata, pak mi dáte za pravdu, že jedním z nejběžnějších opatření pro udržení zdraví zvířat je odčervování.

přečíst článek

Esenciální oleje jako součást krmiv hospodářských zvířat

20.04.2017

Pozitivních účinků esenciálních olejů si lze užívat různými způsoby, nejen jako součástí kosmetických přípravků. A tak možná nebudete překvapeni, že i pro zvířata lze využít různé cesty, kterými jim zprostředkovat působení těchto látek.

přečíst článek

Spojený balík s AKH

05.12.2016

v rámci kvalitnějšího objednávání jsme Vám umožnili spojit vaši objednávku od společnosti Aromaterapie Fauna, s.r.o., s objednávkou od společnosti 1.Aromaterapeutická KH, a.s.

přečíst článek