AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Moje Majdalenka

30.09.2019

Moje  Majdalenka

Dobrý den, musím vám napsat náš příběh. Hrozně jsem si vždy přála mít nějaké to zvířátko. Jednou jsem šla do obchodu se zvířaty a tam se na první pohled zamilovala. V plyšovém domečku se choulilo něco jako malý hrošík. Byla to samička skinny morčátka, která měla ochrnutou zadní nožičku, a proto byla i neprodejná. Láska to byla opravdu na první pohled. Po domluvě s velice příjemnou obsluhou jsem si spokojeně odnášela moji Majdalenku. Samozřejmě i s celou výbavou, protože doma jsem nic neměla. Tímto začalo naše společné soužití. Snažím se jí dopřát vše potřebné, možná i něco zbytečné.

Jelikož má velice jemnou kůži bez srsti, začala jsem řešit drobné oděrky. Větší problém nastal, když její kůže byla posetá šupinkami. Začalo nekonečné kolečko – umýt, vysušit, namazat. Bohužel se to děje stále častěji. Dozvěděla jsem se důležitou a zásadní informaci, že sice používám šampon pro hlodavce, ale ten nám kůži právě vysušuje. Kamarádka mě navedla na eshop Aromafauny, kde jsem si na webu našla článek právě o naháčích – skinnny morčatech. Proto jsem vyzkoušela přípravek FELLEOL, za který děkuji. Je to takový tekutý vosk, který se krásně nanesl na kůži a zregeneroval ji. Odstranil i šupinatění! Kůže je pak příjemně vláčná, proto nemám pocit Majdalenku neustále umývat.

Doporučuji použít tento vosk i v letních měsících proti sluníčku. Majdalenka byla skoro celé léto v ohrádce na zahradě a kůže byla chráněna.

Kateřina P.