AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Mazlíčci do malého bytu – Frenklin a Charlotta

18.11.2019

Mazlíčci do malého bytu – Frenklin a Charlotta

Když jsem se přestěhovala do svého nového bytu, hledala jsem nějakého mazlíčka, kterého bych si mohla pořídit.

Nejprve jsem si pořídila akvárko a rybičky. Po té jsem zjistila, že jsou jen na okrasu a je s nimi nuda a moc práce. Proto jsem akvárium zrušila.

Po dlouhé době jsem měla víkend volný a proletělo mi hlavou ,,je tu nějaké ticho a nuda,, , začala jsem přemýšlet, jakého mazlíčka bych si pořídila. Jsem časově vytížená a čtyřnohý mazlíček by nebyl tou správnou volbou.

Pořád jsem přemýšlela a vzpomněla jsem si, že ve sklepě mám terárium, ve kterém jsem měla kdysi dávno chameleona. Kolegyně v práci mi poradila Felsumu madagaskarskou. Ihned jsem se podívala na internet a doslova se zamilovala.

Krásné zelené ještěrky se mi dostaly pod kůži a já věděla, že si je musím pořídit. Zjistila jsem vše potřebné, zařídila terárium (vyčistila ho přípravkem AROMA SANITOL a FAUNA DESINF ) a zjišťovala, kde si je pořídím. Na jedné burze jsem se do nich zamilovala ještě víc. Byly ještě krásnější, než jsem je viděla na fotkách.

Ihned jsem si dvě pořídila domů. Měly se čile k světu, ale přece jenom jsem chtěla, aby měly ještě lepší prostředí. Moje jediná a správná volba byly voňavé přípravky Aromaterapie Fauna, které používáme již na našeho čtyřnohého mazlíka u rodičů. Proto jsem neváhala a navštívila webové stránky Aromaterapie Fauna a zjistila, že je novinka REPTIRESPI na podporu dýchání. Zajásala jsem a okamžitě objednávala. K přípravku jsem zakoupila i dřevěné kuličky, které nejen ozdobí terárium, ale poslouží k nakapání směsi.

Následně jsem objednala IMUNOFAUNU, kterou kapátkem aplikuji na každého cvrčka místo sypké směsi, která se běžně používá.

Zakoupila jsem REPTIDERM, který jsem namíchala do rozprašovače s mycím olejem HY-NEUTRAL. Pokud se ještěrka svléká a má s tím potíže, lehce jí postříkám, aby měla svlek jednoduší.

Na vnitřní parazity jsem pořídila PAPENDO. Podávám ho stejně jako IMUNOFAUNU. Aplikuji jednu menší kapku na cvrčka a podám to ještěrkám.

 

Díky AROMA FAUNĚ, Frenklin a Charlotta se mají čile k světu.