AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

ADVENTNÍ KALENDÁŘ & PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O ŠTĚŇATA A KOŤATA

22.11.2018

ADVENTNÍ KALENDÁŘ  &  PŘÍPRAVKY PRO PÉČI O ŠTĚŇATA A KOŤATA

Přinese letos Ježíšek nějakého domácího mazlíčka? Pak by měl určitě pamatovat i na přípravky pro péči o tyto malé tvorečky. Veterinární přípravky Aromafauna představují kvalitní a voňavou péči nejen o srst a pokožku koťat či štěňat. Používáním těchto přípravků můžete současně podporovat i jejich imunit. Navíc jsou zcela bezpečné pro vás i vaše okolí!

V našem adventním kalendáři nyní můžete vybrané přípravky pořídit s 15% slevou! Zajímá vás, které to jsou?

 

NĚCO NA KOUPÁNÍ

Mycí oleje díky svému složení napomáhají udržet přirozený ochranný film zvířecí pokožky. Oleje nepění, po smíchání s vodou (5-10 ml oleje na 100 ml vody) vznikne mléčná emulze, která se vmasíruje do namočené srsti a opláchne. HY-DERMAL určený pro zvlášť citlivou pokožku štěňat. Hodí se i pro citlivou pokožku se sklonem k lupům, svědivosti a ekzémům. HY-INSI mycí olej s příjemnou vůní éterických olejů z tymiánu, citronové trávy a hřebíčku, které odpuzují parazity. HY-WASH PADS – přípravek k omývání namáhané pokožky pacek. Vhodný je i k omytí bříška či ušních boltců po návratu z procházky.

 

OCHRANA PŘED VNĚJŠÍMI PARAZITY

FAUNA SPOT podpoří účinky mycího oleje HY-INSI. Pár kapek vmasírujte do prokrvených míst (krk, bříško, …). Účinek přípravku je cca 3 týdny, pokud nekoupete, jinak doporučujeme cca 1/3 dávky aplikovat po koupání.

 

OCHRANA PŘED VNITŘNÍMI PARAZITY

PAPENDO je schválený veterinární dietetický přípravek k podpoře trávení. Obsahuje éterické oleje (např. česnekový, tymiánový či jalovcový) účinné i proti vnitřním parazitům. Přípravek také usnadňuje detoxikaci organismu. Doporučená denní dávka je 1-3 kapky na 400 g váhy po dobu 7 dní. Lze ho aplikovat na granule nebo zamíchat do potravy.  

 

Mezi další vybrané přípravky patří: HELP BALZAM, který oceníte ve chvílích, kdy si kotě či štěně odnese z hrátek nějaký ten drobný škrábanec. Příjemně voní po éterických olejích z badyánu a fenyklu. Přípravek obsahuje vysoký podíl lanolinu, takže si ho mládě jen tak z rány neolíže.

 

FAUNA RINIS by neměl chybět zejména v zimním období, kdy se v domácnosti topí. Teplý a suchý vzduch může u našich mazlíčků způsobovat vysušování nosní sliznice. FAUNA RINIS svým složením napomáhá obnovovat její ochranný film. Přípravek jednoduše aplikujte na nosní houbu mláděte. Proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici.

 

URINSTOP je velmi dobré mít při ruce, když začne štěně něco okusovat. Přípravek svým složením zvířátkům vůbec nevoní ani nechutná. Takže je nutkání cokoliv okusovat či drápat rychle přejde. Co je ale velmi důležité - obsažené éterické oleje z černého pepře a skořicové kůry nejsou při olíznutí zdraví škodlivé!