AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Multifunkční balzám

18.01.2016

Multifunkční balzám

Prioritně byl vytvořen na ošetřování svědivé šupinkovité pokožky u našich zvířecích kamarádů. Během používání se osvědčil na ošetřování jizev, drobných poranění i zánětlivých procesů. Dobré zkušenosti byly chovateli získány při ošetřování análních žláz, kdy lze z balzámu vytvořit čípky a aplikovat je do konečníku zvířete. Na školení AROMAFAUNY v Pardubicích jsem od majitelů zvířecích miláčků vyslechla různé další zkušenosti s tímto výrobkem. Dobře se roztírá a vstřebává, díky čemuž mohou lépe působit obsažené éterické oleje. Voní hezky levandulí, šalvějí, tymiánem, mátou.

 

 

Tyto účinné látky zajišťují jeho vynikající regenerační, až hojivé schopnosti. Dobře utišuje a tlumí bolest.

 

Cidovi, beaglovi mých rodičů, jsem balzám pořídila na ošetřování drobné nehojící se ranky na hlavě. Jaké bylo mé překvapení, když po mně maminka za krátkou dobu chtěla dodat další dózičku, že Cidovi i jí bezvadně pomáhá. Pes měl ranku vyhojenou a mamce dělá balzám moc dobře na bolavé uši… Maže si ho kolem uší (tzn. na lymfatické cesty) a to jí hodně ulevuje, když jí někdy „ofoukne“ hlava na zahrádce a pak se uši ozývají. Po aplikaci balzámu bolest ustává.

 

 

„Multifunkčňák“ jsem v naší rodině viděla použít i při další příležitosti, a to když maminka chtěla po sestře namasírovat krční páteř a už si nesla zase balzám: „Tím mě namaž, to mi uleví, mám to ozkoušené, dám si potom na to šátek… “

 

Jak jsem začala, tak i končím…

JE OPRAVDU MULTIFUNKČNÍ.

Hodně dobrých zkušeností s „Aromafauňáky“ u zvířat i lidí přeje

 

Ivana Pešková,
peskova@aromafauna.cz