AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

365 dní s Míšou Švorcovou a aromaterapií

18.01.2016

Je to přesně dva a půl roku, co byla našemu pejskovi Akouškovi (plemeno Akita Inu) zjištěna nemoc sebaceózní adenitida. Jedná se o autoimunitní onemocnění, při kterém dochází k odumírání mazových žláz. Bez mazových žláz pokožka postrádá svou přirozenou ochranu, je vysušená a šupinatí, psi ztrácejí srst.

přečíst článek

Falešná březost

18.01.2016

Asi nejsem jediná chovatelka, která se u svých fen setkala s problémem falešné březosti. V současné době mám čtyřletou dalmatinku, jež velmi těžce toto období snáší. Kromě klasických vnějších příznaků (nalití mléčné žlázy) dochází u ní i k výrazným psychickým změnám.

přečíst článek

Artico Danetta Goddess – Aromáček!!!

14.01.2016

Na mezinárodní výstavě psů v Bratislavě splnil Artík podmínky pro udělení titulu „Slovenský šampion krásy“.

přečíst článek

Opět vši v srsti

14.01.2016

Náš příběh ohledně vší má ale pokračování.

přečíst článek

Poděkování Fauně

14.01.2016

Rádi bychom Vám tímto směrem poděkovali za úžasné přípravky, které Vaše firma poskytuje.

přečíst článek

Vši v kožichu

14.01.2016

Děkuji Vám moc za Vaše skvělé rady. Když jsme spolu minulý týden telefonovaly, byla jsem už hodně nešťastná, protože náš pejsek měl víc než tři týdny vši a nedokázali jsme se jich zbavit.

přečíst článek

„Aroma šampion“ ARTICO DANETTA GODDESS

14.01.2016

Chtěla bych pozdravit příznivce a uživatele veterinární kosmetiky Aromafauna. A také moc poděkovat lidičkám, kteří Artíka sledují a fandí jeho úspěchům na výstavách.

přečíst článek

Poděkování... za rady.

13.01.2016

Dobrý den, paní Michaelo! Chci vám poděkovat za Vaše rady. Jsem z Ruska, v listopadu jsem se na Vás obrátila o radu ohledně problému s mým psem plemene mini toy-teriér.

přečíst článek

Artico Danetta Goddess – Český junior šampion a Klubový junior šampion

13.01.2016

Artík – moje „aroma dítě“ – dospěl a ve svých 13. měsících získal titul Český junior šampion a Klubový junior šampion!!!

přečíst článek

Aromaterapie jako základ zdraví zvířat

04.01.2016

O AromaFauně jsem se poprvé dozvědělav katalogu Karla Hadka, kde byly prezentovány nové přípravky AromaFauna pro zvířata. Již delší dobu jsem hledala pro svou prodejnu chovatelských potřeb přípravky, které by splňovaly veškeré nároky na složení, funkčnost a zároveň cenu. Tak, aby se jimi dala nahradit veškerá chemie, která se do zvířat dostává zejména ve formě vnějších i vnitřních antiparazitik,veterinárních léků a kosmetických přípravků.

přečíst článek