AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vaše zkušenosti - psi

„Aroma šampion“ ARTICO DANETTA GODDESS

14.01.2016

Chtěla bych pozdravit příznivce a uživatele veterinární kosmetiky Aromafauna. A také moc poděkovat lidičkám, kteří Artíka sledují a fandí jeho úspěchům na výstavách.

přečíst článek

FAUNA DESINF - vynikající na hot-spot

14.01.2016

Hot-spot je akutní mokvavý zánět kůže. Vzniká během několika hodin jako důsledek intenzivního svědění a následného drbání nebo okusování.

přečíst článek

Poděkování... za rady.

13.01.2016

Dobrý den, paní Michaelo! Chci vám poděkovat za Vaše rady. Jsem z Ruska, v listopadu jsem se na Vás obrátila o radu ohledně problému s mým psem plemene mini toy-teriér.

přečíst článek

Artico Danetta Goddess – Český junior šampion a Klubový junior šampion

13.01.2016

Artík – moje „aroma dítě“ – dospěl a ve svých 13. měsících získal titul Český junior šampion a Klubový junior šampion!!!

přečíst článek

Aromaterapie jako základ zdraví zvířat

04.01.2016

O AromaFauně jsem se poprvé dozvědělav katalogu Karla Hadka, kde byly prezentovány nové přípravky AromaFauna pro zvířata. Již delší dobu jsem hledala pro svou prodejnu chovatelských potřeb přípravky, které by splňovaly veškeré nároky na složení, funkčnost a zároveň cenu. Tak, aby se jimi dala nahradit veškerá chemie, která se do zvířat dostává zejména ve formě vnějších i vnitřních antiparazitik,veterinárních léků a kosmetických přípravků.

přečíst článek

Moje cesta k aromce

02.01.2016

Ráda bych se podělila o stále se rozrůstající zkušenosti s produkty AromaFauna od paní Michaely Švorcové. Členem naší domácnosti je Sellynka – rok a půl stará holčička rasy shih-tzu. Nikdy před tím jsem dlouhosrstého pejska neměla, takže mě těšila představa, jak budu česat různé culíčky a běhat s dlouhosrstou princeznou. Jak štěňátko rostlo a prodlužovala se její srst, začal nerovný boj.

přečíst článek

Poslední šance, zázrak

18.11.2015

Milá paní Švorcová, nejprve bych Vám chtěla za vše moc a moc poděkovat a složit obrovskou poklonu.

přečíst článek

FAUNA CELIBAT

31.05.2015

Milé čtenářky a vážení čtenáři.Vlastním malou smečku chlupatých mazlíčků plemene Shih-tzu. Jak fenky, tak i dva psy. Mám je moc rád a beru je jakočleny rodiny.Problém nastal vždy, když nám nějaká fenka začala hárat.

přečíst článek

Dobrý večer, Míšo, o tohle se s Vámi musím podělit ...

07.05.2015

Zkoušela jsem dnes poprvé naší krysařici naservírovat Endoparazin ...

přečíst článek

Psí svět (a nejen ten) s AromaFaunou

29.04.2015

Jsem majitelkou pejska shih-tzu Etiena a kosmetiku AromaFauna používám něco přes rok. Zúčastnila jsem se také školení, které vedla vynikající aromaterapeutka, paní Michaela Švorcová, abych věděla, jak AromaFaunu správně používat.

přečíst článek