AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

HISTORIE VÝVOJE KONÍ

11.11.2019

U koně domácího je důležitá každodenní péče. Udržet zdravou, lesklou srst nám pomůžou MYCÍ OLEJE s různým zaměřením. Pro snadnější rozčesání hřívy a ocasu je vhodný FELLEOL.

přečíst článek

Éterické oleje pro každý zvířecí druh

07.11.2019

Používání éterických olejů je pro mne zajímavé tím, že je stále co objevovat – nikdy se nemůže stát, že už vše znáte. Někdo pro sebe i svá domácí zvířata preferuje již vytvořené přípravky, někdo účinky jednotlivých éterických olejů zkoumá postupně sám.

přečíst článek

ZIMA JE TU

07.11.2019

Dny se krátí a vstávání za tmy mnohým z nás dělá potíže. Co potom, když se vracíte z práce a z okénka pozorujete zapadající slunce nad holými stromy. Nálada ponurá, venku zima a vy máte pocit, že nestíháte nic jiného, než pracovat.

přečíst článek

Vánoční dárky pro vaše miláčky

07.11.2019

V letošním roce jsme přinesli mnoho novinek. Hodně jsme se soustředili na voňavou domácnost a tím na voňavější soužití lidí a zvířat.

přečíst článek

Zdravé mlsání

07.11.2019

Dopřejte svému psovi, aby spokojeně strávil Vánoce. Místo tradičního sladkého a tučného cukroví napečte zdravé psí pamlsky. Budete mít příjemný pocit, že vytvoříte pro své čtyřnohé kamarády něco dobrého.

přečíst článek

Voňavé Vánoce pro zvířata

07.11.2019

Pokud si nevíte rady s obdarováním vašich mazlíčků, máme pro vás pár tipů. Víme, že si zvířata ráda hrají a v dnešní době jsou velice oblíbené funkční hračky. Aromaterapie Fauna může nabídnout široký sortiment směsí éterických olejů, které mají různé účinky.

přečíst článek

JEŽEK NA ZAHRADĚ / JEŽEK DOMA?

04.11.2019

Proč ne? Mít ježky na zahradě není vůbec špatné už jen proto, že jejich nejoblíbenější jídelníček se skládá z otravného hmyzu a slimáků.

přečíst článek

OVCE DOMÁCÍ

29.10.2019

Malý přežvýkavec chovaný po celém světě převážně pro vlnu, maso a v menší míře pro mléko. Má nejdelší trávicí ústrojí, proto dokáže velmi dobře využít živiny i z chudšího – ne závadného - krmiva.

přečíst článek

LEVANDULE LÉKAŘSKÁ

21.10.2019

Stálezelený polokeř dosahující výšky maximálně 70 cm. Světově velmi uznávaná bylina hlavně pro své léčebné účinky, hojně se využívá k odpuzování hmyzu.

přečíst článek

APPALOOSA

15.10.2019

Název APPALOOSA vznikl podle řeky Palouse protékající státy Washington a Idaho. Patří nádherným koním, kteří stáli už po boku indiánů kmene Nez Percé.

přečíst článek