AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Vánoční dárky pro vaše miláčky

07.11.2019

Vánoční dárky pro vaše miláčky

V letošním roce jsme přinesli mnoho novinek. Hodně jsme se soustředili na voňavou domácnost a tím na voňavější soužití lidí a zvířat. Pokud si likvidátory pachu nenašly cestu do vašich společných domovů, budou vhodným dárkem na Vánoce.

TOMCAT TOMMY, OREEGO TOMMY

REMY & ALCHEMY

Používání je velice jednoduché, stačí 1–2 krát stříknout do prostoru u zvířecího příbytku nebo záchodku. Specialitou je TOMMY LOVE a hodit se bude v pozdním zimním období, kdy se kočky budou toužebně vlnit a zpívat.

Domácnost a terária příjemně provoní REPTIDERM REPTIRESPI, stačí nakapat na dřevěné předměty, kameny pár kapek a nechat odpařovat.

V domácnosti se zvířaty je používání aromalampy obtížnější, ne-li přímo nebezpečné. Vzhledem k tomu, vám můžeme nabídnout ULTRAZVUKOVÉ DIFUZÉRY. S nimi budete směsi éterických olejů moci používat stále. DIFUZÉR má USB koncovku a zapojit lze k počítači, do auta a jistě najdete i jiné možnosti. Díky difuzéru v autě vytvoříte mikroklima vhodné pro vás i zvíře. V létě do něho nakapete olej z máty peprné a klimatizaci omezíte na minimum.

 

Veselé a voňavé Vánoce všem

přeje celý tým Aromaterapie Fauna