AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

FRÍSKÝ KŮŇ

13.01.2020

Název dostal podle holandské provincie Friesland. Kořeny tohoto plemene sahají až k Římanům, kteří ho chovali coby (nevzhledného) těžkého koně pro jeho výkonnost.

přečíst článek

FAUNA HAPPY

16.12.2019

Nastává období, které vyvolává u našich čtyřnohých kamarádů větší stres. Zvuk rachejtlí a ohňostrojů našim mazlíčkům velice vadí!

přečíst článek

ZOONÓZY

03.12.2019

Pod tímto názvem se ukrývají infekční nemoci přenosné ze zvířat na člověka. Dosud je známo cca 150 zoonóz. Možností, jak se nakazit, je mnoho.

přečíst článek

Zvažujete koupi difuzéru?

26.11.2019

Ultrazvukový difuzér je skvělá alternativa pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou použít při inhalaci éterických olejů otevřený oheň. Např. v dětských pokojíčcích, v domácnostech se zvířaty, provozech, kde je zakázána manipulace s otevřeným ohněm.

přečíst článek

Štěňata

26.11.2019

Začínáme od začátku. Před plánovaným krytím je dobré zjistit, zda je fena v dobrém zdravotním stavu. Předejdete tak mnoha případným problémům.

přečíst článek

HISTORIE VÝVOJE KONÍ

11.11.2019

U koně domácího je důležitá každodenní péče. Udržet zdravou, lesklou srst nám pomůžou MYCÍ OLEJE s různým zaměřením. Pro snadnější rozčesání hřívy a ocasu je vhodný FELLEOL.

přečíst článek

Éterické oleje pro každý zvířecí druh

07.11.2019

Používání éterických olejů je pro mne zajímavé tím, že je stále co objevovat – nikdy se nemůže stát, že už vše znáte. Někdo pro sebe i svá domácí zvířata preferuje již vytvořené přípravky, někdo účinky jednotlivých éterických olejů zkoumá postupně sám.

přečíst článek

ZIMA JE TU

07.11.2019

Dny se krátí a vstávání za tmy mnohým z nás dělá potíže. Co potom, když se vracíte z práce a z okénka pozorujete zapadající slunce nad holými stromy. Nálada ponurá, venku zima a vy máte pocit, že nestíháte nic jiného, než pracovat.

přečíst článek

Vánoční dárky pro vaše miláčky

07.11.2019

V letošním roce jsme přinesli mnoho novinek. Hodně jsme se soustředili na voňavou domácnost a tím na voňavější soužití lidí a zvířat.

přečíst článek

Zdravé mlsání

07.11.2019

Dopřejte svému psovi, aby spokojeně strávil Vánoce. Místo tradičního sladkého a tučného cukroví napečte zdravé psí pamlsky. Budete mít příjemný pocit, že vytvoříte pro své čtyřnohé kamarády něco dobrého.

přečíst článek