AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

Nové přípravky pro ošetřování rukou – v čem jsou speciální?

13.08.2020

Možná se divíte, proč jsme mezi aromafauňácké přípravky pro zvířata zařadili i přípravky pro ošetřování rukou :-). Ale není to zas až tak nelogické.

přečíst článek

Chlamydie – co je zač?

13.08.2020

Protože pojem „chlamydie“ nemusí být všem zcela znám, mám pro vás malý kvíz na začátek: Co je to chlamydie?

přečíst článek

ENDOPARAZIN nebo PAPENDO?

21.07.2020

Oba jmenované přípravky obsahují éterické oleje s antiparazitárním účinkem a oba využíváme pro vnitřní použití. V čem je však rozdíl? ENDOPARAZIN je směs éterických olejů (z tymiánu, jalovce, hřebíčku, šalvěje a česneku), jedná se tedy o koncentrovaný přípravek.

přečíst článek

Proč jsme se rozhodli pomáhat včelám?

21.07.2020

… protože včely to v současnosti nemají vůbec jednoduché. K úhynům včelstev dochází nejen vlivem působení různorodých chemických látek v životním prostředí, vlivem změn klimatu, ale třeba i kvůli málo pestré stravě v důsledku pěstování monokultur.

přečíst článek

Arachnofobie

30.06.2020

Pavouci se mnoha lidem oškliví, přestože z toho nemají až fobii. Každý z nás se určitě setkal s člověkem, který začal křičet nebo utíkat při pohledu na pavouka.

přečíst článek

Použití přípravků s antiparazitárními účinky…

30.06.2020

AROMATERAPIE FAUNA nabízí několik přípravků, které vám mohou pomoci v boji proti parazitům. Jejich aplikace je velice jednoduchá a díky složení éterických olejů i šetrná k nám a zvířatům.

přečíst článek

ANTI-IRIX a THYMI SPRAY

19.05.2020

Ano, své zvířecí miláčky milujeme, ale jejich „vůně“ nám úplně vždy nevyhovuje. Málokdo ocení, když je pohovka nebo sedačka v autě díky nim cítit po „mokrém psovi“. V takovém případě sáhněte po novém přípravku THYMI SPRAY.

přečíst článek

DESISTRONG a DESICITRO

12.05.2020

Nové přípravky s antimikrobiálním účinkem šetrné k pokožce rukou. Není lehké se ze všech těch koronavirových zpráv nezbláznit. Ale může to být zároveň období, které lidem dává popud přemýšlet o věcech z jiného úhlu, vytvořit něco nového, přijmout změnu…

přečíst článek

PŘIPRAVTE SE NA SEZÓNU!

28.04.2020

Na sezónu čeho? Přeci velké aktivity klíšťat a otravného hmyzu schovávajících se za roušku příjemných jarních a letních teplot.

přečíst článek

Jak prožít „koronavirové“ období s AROMAFAUNOU?

20.04.2020

Tento článek nebude tak vysoce odborný, jak jste u nás jistě zvyklí. Měl by však sloužit jako rozptýlení v současném, (pro někoho více, pro jiného méně) komplikovaném období.

přečíst článek