AROMAFAUNA

AROMATERAPEUTICKÉ VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Články

VŮNĚ PRO KAŽDÝ DEN

30.03.2020

Znáte to. Začátek jara, ptáci zpívají, vkročíte do lesa a pohltí vás pozitivní energie. Jste uchváceni krásou slunečních paprsků procházejících mezi stromy a život květin je doslova cítit. Každá květina má svou charakteristickou vůni, na každého působí jinak. Neznám však nikoho, kdo by tuto směsici jarních vůní nemiloval.

přečíst článek

Použití přípravků s antiparazitními účinky…

30.03.2020

Když paraziti stále útočí! AROMATERAPIE FAUNA nabízí několik přípravků, které vám mohou pomoci v boji proti parazitům. Jejich aplikace je velice jednoduchá a díky složení éterických olejů i šetrná k nám a zvířatům.

přečíst článek

HYGIENA NA PRVNÍM MÍSTĚ

10.02.2020

Jsou krásní, láskyplní, věrní. Nesmíme však zapomínat, že jsou to stále zvířata. Jejich oblibou je očuchávání, ochutnávání, otírání se a válení.

přečíst článek

Dobrý den,

04.02.2020

Uvedený přípravek používám u svých dvou psů malého plemene (patterdale teriér) o hmotnosti do 10 kg. Oba psy jsem až doposud odčervoval čtyřikrát ročně běžně dostupnými veterinárními tabletami.

přečíst článek

Chlamydie – co je zač?

04.02.2020

Jedná se o malé bakterie s neobvyklým vývojovým cyklem –žijí totiž uvnitř buněk, jako třeba viry. Některé druhy napadají zejména člověka, jiné jsou spíše zvířecí. K léčbě je třeba často dlouhodobá aplikace antibiotik (tetracykliny, makrolidová ATB, fluorované chinolony).

přečíst článek

Jak si poradit s klíštětem

04.02.2020

Pro aktivitu klíšťat je limitující teplota půdy 5 až 7 °C, to znamená, že už třeba za teplejších únorových dní si váš psí nebo kočičí mazlíček může pár klíšťat domů přinést. Oblasti výskytu nejsou dány pouze průměrnou roční teplotou a vhodným prostředím, ale i vlhkostí. Klíšťata nemají ráda sucho, proto je jejich aktivita za suchého léta nižší.

přečíst článek

SADA BELLA

04.02.2020

Máte vytoužené zvíře a chcete pro něj to nejlepší? Krásná, zdravá a lesklá srst je jako pohlazení po duši. Je však dobré nezapomínat, že jsou to stále zvířata a velké koupele se spoustou pěny mohou u některých vyvolat stres.

přečíst článek

SADA MINIE PRO ZVÍŘARA DO 6KG

27.01.2020

I ti menší, vážící do 6 kg, mohou mít potíže s parazity. Ať jsou vnější nebo vnitřní. Připravte se na blížící se jaro a probuzení těchto potvůrek. Aby srst zvířete byla chráněná, čistá a zároveň příjemně vonící, doporučujeme mycí olej HY-FLEA.

přečíst článek

FAUNA HAPPY

16.12.2019

Nastává období, které vyvolává u našich čtyřnohých kamarádů větší stres. Zvuk rachejtlí a ohňostrojů našim mazlíčkům velice vadí!

přečíst článek

Zvažujete koupi difuzéru?

26.11.2019

Ultrazvukový difuzér je skvělá alternativa pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou použít při inhalaci éterických olejů otevřený oheň. Např. v dětských pokojíčcích, v domácnostech se zvířaty, provozech, kde je zakázána manipulace s otevřeným ohněm.

přečíst článek